Пропонуємо Вашій увазі

офіційний сайт фірми з виготовлення хутрових виробів "Тренто" у місті Івано-Франківськ. Фірма "Тренто" - це салон-магазин хутрових виробів, а також ательє-майстерня, що пропонує хутрові вироби індивідуального пошиття під замовлення клієнта.

Для наших потенційних клієнтів пропонуємо ознайомитися із нашими принципами роботи і філософією фірми. Також тут Ви знайдете описи наших продуктів і послуг, та зможете переконатися у якості наших робіт, переглянувши колекцію готових хутрових виробів, оформлених у вигляді фотогалереї (норкові шуби, вироби із песця, шиншили, хутра лисиці).

хутрові вироби під індивідуальне замовленняПродукція фірми "Тренто" - це хутрові вироби з норки, песця, шиншили та лисиці. Основа кожного хутрового продукту складається з вишуканого хутра, з майстерності працівника та з ваших індивідуальних побажань.
Головна перевага фірми - це індивідуальна робота з кожним клієнтом. Крім представленої продукції "Тренто" пропонує виготовлення хутрового виробу під індивідуальне замовлення, враховуючи смаки найвибагливіших.
Фірма хутрових виробів "Тренто" - це і салон-магазин "Хутро", і майстерня-ательє, і творчий колектив, і вміле керівництво, і задоволений клієнт. Пропонуємо Вам завітати в наш магазин-салон, який знаходиться у місті Івано-Франківськ. А також Ви можете переглянути колекцію готових хутрових виробів на нашому сайті.