Пропонуємо Вашій увазі

офіційний сайт фірми з виготовлення хутрових виробів "Тренто" у місті Івано-Франківськ. Фірма "Тренто" - це салон-магазин хутрових виробів, а також ательє-майстерня, що пропонує хутрові вироби індивідуального пошиття під замовлення клієнта.

Для наших потенційних клієнтів пропонуємо ознайомитися із нашими принципами роботи і філософією фірми. Також тут Ви знайдете описи наших продуктів і послуг, та зможете переконатися у якості наших робіт, переглянувши колекцію готових хутрових виробів, оформлених у вигляді фотогалереї (норкові шуби, вироби із песця, шиншили, хутра лисиці).

Фірма "Тренто" на хутровому ринку Івано-Франківська з 2005 року. З початку створення фірма веде свою діяльність під керівництвом Трентоса Лазароса. І саме ця постать робить продукцію "Тренто" такою неповторною. По-перше, це поєднання у виробах високої грецької ментальності та уподобань власне української жінки - модниці. По-друге, це забезпечення збереження неординарності смаку і водночас індивідуальності у пошитті хутрового виробу.
Фірма "Тренто", здебільшого, займається пошиттям одягу з хутра під індивідуальне замовлення. Також це виготовлення вишуканого хутрового аксесуару. Щоб переконатися у високій майстерності наших спеціалістів, пропонуємо переглянути колекцію хутрових виробів на нашому сайті. Більш наглядно готову колекцію хутрових виробів Ви можете побачити у салон-магазині "Хутро", що знаходиться у місті Івано-Франківськ, куди ми Вас з радістю запрошуємо. Тут представлено шуби, хутрові куртки, пальта тощо.